В стоматологічних клініках ADAMANT приділяють велику увагу дитячому стоматологічному прийому. По-перше, ми ретельно підбираємо дитячих стоматологів. Лікар має не тільки любити діток і бути фахівцем в стоматології, а ще й бути психологом та другом діткам.
У нашій клініці ми підберемо окремий підхід до кожної дитини. Тут лікування проходить комфотно як для вашої дитині,так і для лікаря та батьків.
Наша клініка проводе лікування не змушуючи дитину , а зацікавлюючи її. Огляд та лікування у клініці проходить у вигляді гри .Наші спеціалісти в спокійній афмосфері, разом з вашою дитиною виберуть мультфільм або улюблений серіал,який буде тривати під-час лікування.
Клініка ADAMANT за добровільне лікування дитини без утримання. Тому, якщо так сталося, що дитина боїться лікуватися, або має негативний досвід лікування у стоматолога і наш лікар не може знайти до неї підхід, ми будемо радити лікування під седацією (в медичному сні).

Ціни на послуги

Послуга Ціна/грн.
Запечатування фісур одного зуба герметиком/герметизація фісур 600
Лікування пульпіту у дітей ампутаційним методом: розкриття порожнини зуба, видалення пульпи, пломбування силером для молочних зубів 800
Накладення пломби (склоіономерної) при карієсі молочних зубів 700
Накладання пломби( фотополімерно)і при середньому каріесі 850
Зняття зубних відкладень (обидві щелепи) 600

Записатися

    Ваша думка - дуже важлива для нас, будь ласка залиште свій відгук

    Залишити відповідь